No image set
new

شامپو گلد کراتین یانسی

2,596,000 ﷼
سری Vigorance Gold
حجم 250 میلی لیتر
مناسب برای استفاده موهای فرسوده، کدر و آسیب دیده
احیا کننده، ترمیم کننده و بازسازی کننده مو
تغذیه کننده مو
احیا کننده بافت آسیب دیده مو
افزایش سرعت رشد مو
شرح

شامپو ترمیم کننده، بازسازی کننده و احیا کننده مدل گلد یانسی حاوی روغن آرگان و کراتین سری Vigorance Gold حاوی مواد ترمیم کننده و مغذی با قدرت نفوذ بالا جهت ترمیم و احیا بافت آسیب دیده مو می باشد.

ترکیبات موثر به کار رفته در این سری از محصولات علاوه بر تغذیه و ترمیم بافت موها، رشد آن را تسریع و جلوه موها رادرخشان می نماید.

مواد موثره

HYDROLYZED KERATIN: عصاره غلیظ کراتین هیدرولیز شده با نفوذ به عمق لایه کورتکس آسیب دیده مو، قسمت های خشک و فرسوده آن را ترمیم و باز سازی می نماید. لایه کورتکس ساقه مو: لایه میانی ساقه مو کورتکس نام دارد. استحکام و قابلیت کشسانی مو مربوط به این لایه می باشد. رنگدانه های ملانین مو در کورتکس مو قرار گرفته اند.

کورتکس بخش اصلی ساقه مو به حساب می آید و تعیین کننده استحکام، قابلیت انعطاف، رنگ و بافت مو می باشد.

ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL: عصاره روغن حیات بخش هسته آرگان به کار رفته در این محصول، مواد مغذی و رطوبت مورد نیاز مو را به داخلی ترین لایه ساختمان مو رسانده و علاوه بر تقویت موی سر، آن را شفاف و درخشان می نماید. QUATERNIUM-22: این ماده موثره علاوه بر لطافت بخشی به بافت مو از شکسته و خرد شدن ساقه آن جلوگیری نموده و با ایجاد لایه ای محافظ، آن را از آسیب های محیطی محفوظ می دارد. HYDROXYPROPYL GUAR: عصاره طبیعی هیدرولیز شده گیاه گوار با تامین رطوبت مورد نیاز موی سر، مو را نرم و حالت پذیر کرده و به آن درخشش فوق العاده ای می بخشد. روش مصرف

مقداری از محصـول را به آرامی بـر روی ساقـه مـوی مرطـوب پخـش کنید، ماسـاژ دهید و پـس از چند دقیقه آبکشی نمایید

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه