هنوز عکسی تنظیم نشده

کپسول نرم 20 میلی گرم سوپرمینت باریج

کپسول نرم سوپرمینت باریج، یک ضد نفخ قوی است و برای درمان سوء هاضمه، زخم و التهاب معده و مهار تکثیر باکتری هلیکوباکتر معده بسیار تاثیرگذار است. این گیاه دارویی از خواص گیاه نعناع بهره می برد.

شرح

نفخ یکی از مشکلاتی است بسیاری از افراد به دلیل عادات نادرست غذایی و یا مشکلات دیگری از قبیل بیماری ها درگیر آن هستند. کپسول نرم سوپرمینت به عنوان یکی از داروهای موثر در گوارش و کبد می تواند اثرات ضد نفخ داشته و موجب رفع نشانه های سندرم روده تحریک پذیر، جلوگیری از رشد هلیکوباکتر پیلوری، تقویت معده، رفع سوءهاضمه شده و نیز اثرات آنتی اسپاسموديک داشته باشد. البته هنوز چگونگی اثرگذاری این محصول در رفع نفخ مشخص نیست، با این حال بر اساس مطالعات صورت گرفته تصور می شود که به دلیل کاهش فشار گاز در معده و همچنین شل شدن اسفنکتر تحتانی مری موجب جلوگیری از بروز نفخ شود.

علاوه بر این، بر اساس آزمایشات صورت گرفته مشخص شده است که مصرف این دارو می تواند در مقایسه با داروی اسپاسمولیتیک متوكلوپراميد موجب بهبودی مناسب تری در سوزش سردل ، درد، آروغ زدن و تهوع نشانه هایی مانند شود. علاوه بر این مصرف کپسول نرم سوپرمینت 20 میلی گرم باریج اسانس می تواند موجب مهار رشد و تکثیر سوش های مقاوم و حساس استافيلوکوک طلايي و هليکوباکتر پيلوری شود. این سوش ها می توانند موجب بروز مشکلات معده شده و در نتیجه مهار تکثیر آن ها می تواند موجب پیشگیری از بروز التهاب و زخم در دوازدهه و معده شود.عصاره نعناع موجود در قرص ضد نفخ باریج خاصیت ضد التهابی و آنتی باکتریال داشته و می تواند التهاب و نفخ معده و مشکلاتی مانند زخم معده و سوءهاضمه را که در نتیجه فعالیت هلیکوباکترها ایجاد شده، برطرف کند. کپسول سوپرمینت باریج یک ضد نفخ قوی است.

فواید و خواص کپسول نرم سوپرمینت باریج

ضد نفخ قوی

آنتی اسپاسمودیک (ضد اسپاسم معده)

مسکن و از بین برنده درد معده

درمان سوءهاضمه

تقویت معده

رفع التهاب و زخم معده

کمک به بهبود زخم دوازدهه

ترکیبات قرص ضد نفخ سوپرمینت

عصاره نعنا دشتی (mentha spicata)، تنها عصاره گیاهی به کار رفته در این قرص ضد نفخ گیاهی است. ماده مؤثر عصاره نعناع که اثرات ضد نفخ، ضد التهاب و آنتی باکتریال دارد، کاروون است که در هر قرص سوپرمینت به مقدار 10 الی 12 میلی گرم از آن یافت می شود.

گیاه نعناع دشتی به نام های دیگری از جمله پونه سنبله ای یا اسپرمینت نیز مشهور می باشد. این گیاه خواص زیادی برای بدن دارد که مهم ترین آن مبارزه با باکتری های حلق و گوارش است و به بهبود هضم غذا کمک زیادی می کند.

تعداد در بـسته
30 عدد
مهلت انقضا
2023/08
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
باریج اسانس

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه