هنوز عکسی تنظیم نشده

کپسول گیاهی ممورال گل دارو

کپسول ممورال گل دارو حاوی الئوگم رزین کندر و گرانول پودر ریشه زنجبیل است. اسانس‎های موجود در کندر دارای اثر شل‎کنندگی بر روی عضلات صاف عروق بالاخص عروق مغزی بوده و موجب برطرف شدن اسپاسم و تنگی عروق و در نتیجه خون‎رسانی بهتر به بافت و سلول‎ها می‎شود.
شرح

کپسول ممورال گل دارو یک داروی گیاهی است که برای جلوگیری از ضعف حافظه، بهبود اختلالات ادراکی و آلزایمر به کار می رود. این محصول برای کاهش مشکلات عروق محیطی و کاهش درد موضعی نیز مفید است.

 ضعف حافظه و عدم توانایی درک مسائل، یکی از شایع ترین مشکلاتی است که بسیاری از افراد مسن با آن دست و پنجه نرم می کنند، زیرا با بالا رفتن سن، فعالیت رادیکال های آزاد و استرس اکسیداتیو، در بدن شدت گرفته و سبب آسیب به سلول های مهمی از جمله سلول های مغز، قلب، رگ ها و استخوان ها می شوند. برای جلوگیری از این آسیب، نباید از مصرف آنتی اکسیدان های مؤثر غافل شد. کپسول ممورال دارویی است که توسط متخصصین شرکت گل دارو تهیه شده و کمک زیادی به کنترل پیشرفت آلزایمر و پیشگیری از زوال عقل در سنین بالا می کند.

کپسول گیاهی ممورال سرشار از آنتی اکسیدان های مؤثر است که نه تنها برای آلزایمر و زوال عقل، بلکه برای بهبود مشکلات عروقی و دردهای موضعی در بدن نیز بسیار مؤثر واقع می شوند.

فواید و خواص قرص گیاهی ممورال

 جلوگیری از ایجاد زوال عقل یا دمانس

کاهش پیشرفت آلزایمر

بهبود توانایی ادراک

تقویت حافظه

مؤثر در بهبود مشکلات عروق محیطی

بهبود درد روماتیسم، درد کمر و گردن و درد پشت

ترکیبات قرص ممورال گل دارو

این محصول شرکت گل دارو، برای تقویت حافظه و ادراک در افراد مسن تهیه شده و نشان داده است که تأثیر بسیار خوبی نیز در این زمینه دارد. قرص ممورال این خواص خود را مدیون حضور کندر و زنجبیل است. این دو گیاه هر دو سرشار از آنتی اکسیدان و ضد التهاب های سرکوب کننده استرس اکسیداتیو هستند و در جلوگیری از ایجاد زوال عقل و آلزایمر به خوبی عمل می کنند.

در هر کپسول ممورال، 360 میلی گرم الئوگم رزین کندر و 36 میلی گرم گرانول پودر ریشه زنجبیل وجود دارد.وجود مقدار زیادی آنتی اکسیدان قوی و مؤثر در ترکیبات قرص ممورال، آن را برای بهبود مشکلات عروقی نیز مؤثر کرده است. آنتی اکسیدان هایی که نام بردیم، می توانند گرفتگی عروق خونی اطراف قلب و عروق خونی موجود در مغز را کاهش داده و احتمال سکته مغزی و قلبی را در افراد کاهش دهد.

مصرف منظم کپسول گیاهی ممورال، به اتساع رگ های خونی کمک کرده و خون رسانی را برای قلب تسهیل می کنند. بنابراین افراد مسنی که دچار گرفتگی عروق محیطی هستند نیز می توانند از خواص قرص ممورال بهره ببرند.

نحوه و زمان مصرف کپسول ممورال

کپسول ممورال گل دارو، روزی سه بار و هر بار یک تا 2 عدد کپسول از آن مصرف شود.

مصرف کپسول ممورال در بارداری و شیردهی

مصرف قرص ممورال در بارداری و شیردهی حتماً زیر نظر پزشک باشد.

تعداد در بـسته
30 عدد
مهلت انقضا
2024/9/20
کشور سازنده
ایران

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه