هنوز عکسی تنظیم نشده

کپسول نازوفار نوتک فار

کپسول نازوفار نوتک فار با دارا بودن عصاره زنجبیل یک داروی گیاهی موثر برای برطرف کردن حالت تهوع است. اگر به هنگام مسافرت دچار حالت تهوع می‌شوید و یا به دلیل شیمی درمانی از حالت تهوع رنج می‌برید پیشنهاد ما به شما این است که پس از مشورت با پزشک خود از این دارو مصرف کرده و از اثرات دارویی گیاه ارزشمند زنجبیل بهره مند شوید.
شرح

کپسول گیاهی ۲۴۰ میلی گرمی نازوفار ساخته شده از مواد موثره گیاه زنجبیل در مرداد ۱۳۹۵ در شرکت داروسازی نوتک فار تولید شده است و همین اینک در داروخانه های سراسر کشور در دسترس می باشد .

این کپسول به عنوان ضد تهوع در دوران بارداری ، بیماری مسافرت ، تهوع ناشی از شیمی درمانی و بعد از جراحی مورد استفاده قرار می گیرد و اثرات خوبی از خود نشان می دهد . این دارو برخلاف برخی از داروهای ضدتهوع ،روی سیستم اعصاب مرکزی تاثیری ندارد و مستقیماً با فعالیت روی دستگاه گوارش موجب کاهش انقباضات و افزایش حرکات دستگاه گوارش می گردد و به این ترتیب اثر ضد تهوع خود را اعمال می کند .

بر اساس تحقیقات انجام شده زنجبیل، اثرات معجزه آسایی در درمان بیماری‌های مختلف دارد که از مهمترین آنها می توان به کنترل تهوع و استفراغ، درمان اختلالات گوارشی، درمان دردهای مفصلی و روماتیسمی، کم اشتهایی، ضد تجمع پلاکتی، محرک سیستم ایمنی، خاصیت ضد میکروبی و ضد تومور اشاره کرد. طبق تحقیقات انجام شده این گیاه دارای خاصیت ضد سرطانی بوده و از رشد سلول‌های سرطانی مخصوصا در روده بزرگ جلوگیری می‌کند. ثابت شده است که زنجبیل با بیرون راندن مخاط خلطی از ریه‌ها به درمان آسم و برونشیت و دیگر مشکلات تنفسی کمک می‌کند. این گیاه با افزایش ترشح بزاق دهان و آنزیم‌های مجرای گوارشی به هضم و جذب مواد غذایی کمک می‌کند. علاوه بر این نیروبخش، تقویت کننده حافظه و ضد غلظت خون نیز هست. همچنین ضد بلغم بوده و رطوبت‌های غلیظ روی جدار معده و روده را از بین می‌برد. زنجبیل برای درمان اسهال ناشی از مسمومیت غذایی نیز مفید است. کپسول نازوفار نوتک فارمی‌تواند از تهوع و استفراغ دوران بارداری، تهوع ناشی از میگرن و تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی جلوگیری کند.

ویژگی های کپسول نازوفار نوتک فار

ضد تهوع و استفراغ و سرگیجه ناشی از بیماری حرکت (ماشین زدگی، دریازدگی و ….)

ضد تهوع و استفراغ ناشی از جراحی‌ و بیهوشی‌های عمومی

ضد تهوع و استفراغ ناشی از شیمی درمانی

ضد تهوع و استفراغ دوران بارداری

ضد تهوع میگرن

روش مصرف

در بیماری حرکت (ماشین‌زدگی، دریا‌زدگی و غیره) افراد بالای 12 سال، 1 یا 2 کپسول 240 میلی‌گرمی یک‌جا مصرف کنند. افراد 6 تا 12 سال نیز 1 کپسول 240 میلی‌گرمی استفاده کنند. دارو نیم تا یک ساعت قبل از شروع مسافرت مصرف شود. این مقدار هر 4 ساعت قابل تکرار است. برای تهوع ناشی از شیمی درمانی هر 6 ساعت 1 تا 2 کپسول یکجا (از 3 روز قبل از شیمی درمانی تا 3 روز بعد از شیمی درمانی) مصرف شود. در زمان بروز تهوع هنگام بارداری یک کپسول مصرف شود. مصرف مداوم آن با احتیاط و زیر نظر پزشک بایـد باشد.

برای تهوع بعد از جراحی و بیهوشی، 4 کپسول به صورت یک‌جا مصرف شود. برای تهوع ناشی از میگرن، هر 4 تا 6 ساعت 1 کپسول مصرف شود. حداکثر تعداد مجاز مصرف 8 عدد کپسول در روز است. توصیه می‌شود این دارو با یک لیوان آب مصرف شود.

تعداد در بـسته
60 عدد
مهلت انقضا
2022/09
کشور سازنده
ایران

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه