هنوز عکسی تنظیم نشده

پماد موضعی رکوبیزول نوتک فار

313,000 ﷼
پماد زخم و سوختگی رکوبیزول نوتک فار درمان کننده اگزما، ادرار سوختگی اطفال، التهاب، سوزش و خارش پوست، راش های جلدی، سوختگی ها و زخم های سطحی، هموروئید، التیام محل گزش حشرات و دمل وکورک است.
شرح

پماد رکوبیزول نوتک فار، اثرات ضد باکتری و اثر مهاری بر برخی از میکروب های بیماری زای پوستی. نظیر استافیلوکوک ها و کاندیدا داشته و در بهبود سریع زخم ها خصوصا زخم های ترشح دار و زخم های ناشی از تاتو و ضایعات پوستی مشابه اثرات خوبی از خود نشان می دهند.

ویژگی پماد رکوبیزول نوتک فار

درمان اگزما، ضد التهاب و ترمیم کننده موضعی

بهبود ادرار سوختگی اطفال

موثر در درمان همورویید

مکانسیم اثر پماد رکوبیزول

مواد موثره گیاهان در پماد رکوبیزول اثرات ضد باکتری و اثر مهاری بر برخی از میکروب های. بیماری زای پوستی نظیر استافیلوکوک ها و کاندیدا داشته و در بهبود سریع زخم ها خصوصا زخم های ترشح دار و زخم های ناشی از تاتو و ضایعات پوستی مشابه اثرات خوبی از خود نشان می دهند.

اثرات ضد باکتری، ضد قارچی و درمان زخم پماد رکوبیزول مربوط به آلفا بیزابولول و آپی ژنین واثرات ضد التهابی آن مربوط به آلفا بیزابولول و کامازولن موجود در آن است. با توجه به اینکه پماد “رکوبیزول” استروئیدی نمی باشد و عوارض ناشی از مصرف استروئید ها را ندارد، این نتیجه می تواند بسیار مطلوب و قابل توجه باشد.

وجود مواد موثره گل همیشه بهار (کالاندولا) در این پماد ، علاوه بر ایجاد عطر و بوی مطبوع ، موجب تقویت اثرات ضد التهابی این پماد می گردد. عصاره گل همیشه بهار در التیام جراحات،جوش ها،التهابات و راش های جلدی پسوریازیس اثرات خوبی از خود نشان می دهد.الکل های تری ترپن این گیاه دارای فعالیت ضد التهابی می باشند.

مقدار خالص
20 گرم
مهلت انقضا
2023/01
کشور سازنده
ایران

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه