هنوز عکسی تنظیم نشده

کرم دور چشم سینره ( کاهش و رفع سیاهی دور چشم )

1,200,000 ﷼
کرم دور چشم سینره با بکارگیری مواد طبیعی و فن آوری بیوتکنولوژی علاوه بر اینکه قدرت جلوگیری فوق العاده ای در مقابله با چین و چروک دارد، باعث از بین رفتن هاله سیاه دور چشم می گردد. مواد مؤثر موجود در این کرم علاوه بر افزایش میزان کلاژن و الاستین، باعث تقویت غشاء مویرگی رگهای پوست شده که در نتیجه آن تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست، رنگی شفاف پیدا می کند و شاداب تر و جوان تر به نظر می رسد.
شرح

ضخامت لایه شاخی پوست در دور چشم و ناحیه پلک کمتر از دیگر قسمت های بدن است و به همین دلیل پوست این نواحی نیاز به مراقبت بیشتری داشته و آسیب پذیر تر می باشد. اولین نشانه های افزایش سن معمولا چین و چروک های دور چشم هستند که به دلیل از بین رفتن پروتئین های پوست، یعنی کلاژن و الاستین ایجاد می شوند. البته برخی از عوامل خارجی مانند پرتو های آفتاب و رادیکال های آزاد نیز در تسریع این روند نقش موثری دارند. پزشکان و متخصصان پوست توصیه می کنند مراقبت از پوست حساس دور چشم را باید از سن 25 سالگی آغاز نمود.

شرکت ایرانی و معتبر سینره با بهره گیری از ترکیبات طبیعی و مواد به دست آمده از فن آوری بیوتکنولوژی، محصولی به نام کرم دور چشم سینره ارائه کرده است که از تجزیه پروتئین های پوستی جلوگیری کرده و به این ترتیب مانع از ایجاد چین و چروک در اطراف چشم می گردد. این کرم همچنین گردش خون مویرگی در این ناحیه را بهبود بخشیده و پف و سیاهی دور چشم را از بین می برد.

کرم دور چشم سینره علاوه بر اینکه قدرت فوق العاده ای در مقابله با چین و چروک ها دارد، حاوی مواد مؤثره ای است که میزان کلاژن و الاستین را افزایش داده و موجب تقویت غشاء مویرگی رگ های پوست می گردند. به همین دلیل با مصرف این کرم دور چشم، تغذیه پوست بهتر انجام شده و پوست در ناحیه اطراف چشم شاداب تر و جوان تر به نظر رسیده و رنگی شفاف پیدا می کند.

در تهیه کرم دور چشم سینره از روغن دانه کتان، روغن گل مغربی و روغن گل گاو زبان استفاده شده است که همگی سرشار از اسید های چرب امگا 3 و امگا 6 بوده و نقش حیاتی در حفظ سلامتی غشاهای سلولی دارند. این ترکیبات همچنین از اثرات سوء آلودگی هوا، اشعه های خورشید، عوامل استرس زای محیطی و... بر روی پوست جلوگیری کرده و از این طریق پیری و چروک شدن پوست را به تعویق می اندازند. کوآنزیم Q10 و ویتامین E از دیگر ترکیبات طبیعی موجود در کرم دور چشم سینره می باشند که به عنوان آنتی اکسیدان های بسیار قوی شناخته می شوند.

مقدار خالص
30 میل
مهلت انقضا
1401/08
کشور سازنده
ایران

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه