هنوز عکسی تنظیم نشده

قرص کروم ۲۰۰ یوروویتال ۶۰ عددی

-کمک به بهبود متابولیسم و حفظ میزان گلوکز خون در حد طبیعی
-کمک به حفظ سطح طبیعی قند خون
-تنظیم متابولیسم طبیعی بدن
-حاوی 200 میکروگرم کروم
شرح

توضیحات:

قرص کروم 200 میکروم گرم یوروویتال یک ماده معدنی است کمک می کند قند از سطح خون جمع آوری و وارد سلول ها گردد تا در آنجا به انرژی و ای تی پی(ATP) تبدیل شود. مکمل های غذایی کروم عموما طبق تجویز پزشک برای کمک به درمان دیابت نوع ۲، افزایش کلسترول خوب و کاهش کلسترول بد، کمک به کاهش وزن و چربی های بدن و افزایش حجم عضلات،‌ کنترل اشتها و کاهش تمایل به مصرف بیش از حد شیرینی جات و مواد و کمک به افزایش سرعت متابولیسم و انرژی در بدن مورد استفاده قرار می گیرد. قرص کروم 200 میکروگرم یوروویتال برای حفظ سطح طبیعی قند خون در بدن می باشد. کروم یک ماده معدنی است و باعث افزایش سرعت متابولیسم و انرژی بدن می شود. بدن از کروم برای تولید اسید های چرب و کلسترول استفاده می کند که این نوع چربی ها برای فعالیت مغز و تولید بعضی از هورمون ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند.

کروم یک عنصر کمیاب ضروری است که دارای چندین نقش مهم در بدن است. این ماده به متابولیسم طبیعی پروتئین ها ، کربوهیدرات ها و لیپیدها کمک می کند و همچنین بخشی از چندین آنزیم و هورمون است که برای فرآیندهای مختلف بیو شیمیایی در بدن مهم هستند.

کروم یوروویتال سطح قند خون را نرمال نگه می دارد و نقش مهمی در سوخت و ساز چربی دارد. کروم یوروویتال بر میزان لیپید، کاهش میزان تری گلیسیرید و کاهش کلسترول و کلسترول ال دی ال تاثیر بسزایی دارد. و همچنین برای بیماری قلبی، دیابت یا افرادی با عدم تحمل گلوکز مفید است.

تعداد در بـسته
60 عدد
جنسیت مصرف
مناسب برای آقایان و خانم ها.

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه