هنوز عکسی تنظیم نشده

قرص جوشان انرژی زا هانسال

قرص جوشان انرژی هانسال حاوی کافئین بالا و تائورین می باشد که به افزایش توان جسمی و کاهش خستگی بدن کمک می کند. این قرص حاوی ویتامین های گروه B می باشد.

شرح

قرص جوشان انرژی زا هانسال بای سانوتکت به علت وجود کافئین، تائورین و ویتامین های گروه B باعث افزایش توان جسمی و کاهش خستگی ذهنی در طول برنامه روزانه می گردد.

مصرف این مکمل برای افزایش قدرت جسمانی، افزایش تمرکز و مقابله با خستگی روزانه پیشنهاد می شود. کافئین، تائورین و ویتامین های گروه ب در این مکمل وجود دارند. کافئین محرک سیستم عصبی و متابولیسم است و برای کاهش خستگی جسمی و جلوگیری و یا درمان خواب آلودگی استفاده می شود. کافئین به افزایش هشیاری وبهبود تفکر کمک می کند. آمینواسید تائورین به شکل طبیعی در غذاهای دریایی گوشت یافت می شود.

تحقیقات در مورد آمینواسیدها نشان می دهد که این مواد برای سنتز اسیدهای صفراوی ، هضم چربی ها، تقویت و حفظ عملکرد طبیعی سیستم عصبی، سیستم قلبی عروقی، سیستم تولید مثل و سیستم ایمنی، تنظیم تعادل کلسیم، متابولیسم گلوکز و تقویت بینایی مورد نیاز هستند.

تورین با اثر آنتی اکسیدانی در درمان یا کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی، فشار خون و التهاب نقش دارد. تائورین در مکمل های انرژی زا موجب تقویت قوای بدنی و بهبود عملکرد انتقال دهنده های عصبی می شود. کافئین محرک سیستم عصبی و متابولیسم است و برای کاهش خستگی جسمی و جلوگیری و یا درمان خواب آلودگی استفاده می شود.

ویژگی های قرص جوشان انرژی زا هانسال بای سانوتکت

موثر در کاهش خستگی

بهیود عملکرد ذهنی

کمک به تامین انرژی

حاوی 100 میلی گرم کافئین جهت افزایش هوشیاری

حاوی ویتامین هایB2، B6، B12

ترکیبات سازنده قرص جوشان انرژی زا هانسال بای سانوتکت

تائورین: 2000 میلی گرم

کافئین: 100 میلی گرم

گلوکورونولاکتون: 12 میلی گرم

ویتامین ب2: 1.4 میلی گرم

ویتامین ب6: 3 میلی گرم

ویتامین ب12: 6 میکروگرم

نیاسین: 18.2 میلی گرم

پانتوتنیک اسید: 11.4 میلی گرم

دستور مصرف

روزانه 2 عدد قرص، هرکدام در یک لیوان آب (ml 200)

تعداد در بـسته
20 عدد
مهلت انقضا
2021/6/30
کشور سازنده
آلمان

نظرات

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

برند محصولات

محصول پیشنهادی

عضویت
در خبرنامه